Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Zistiť viac

Rozumiem
PDF
Vytlačiť

Stretnutie prezidenta FS a predsedu Rady s predstavenstvom ZSSK

Napísal: Peter Dubovský . V kategórii: Správy z rokovaní ZSSK

Kolegyne, kolegovia,

Dnes sa konalo stretnutie prezidenta FS a predsedu Rady s predstavenstvom ZSSK za účasti riaditeľov ORĽZ a UP. Predmetom rokovania boli nevyplatené nadčasy v ZSSK.

Záver rokovania:

  • Všetky nadčasy, okrem tých, na ktoré sú dohody o náhradnom voľne spísané v zmysle prílohy 5 Smernice pracovný čas a doba odpočinku majú byť vyplatené. Iné dohody o vysporiadaní nadčasovej práce sú neprijateľné a považujte ich za neplatné.
  • V prípade, že chcete za prácu nadčas náhradné voľno, dajte k tomu súhlas na uvedenom predpísanom tlačive. Inú formu neakceptujte.
  • V prípade, že by k tomu nedošlo, je potrebné, aby sa dotknutí kolegovia konkrétne obrátili na výbory ZO FS, ktoré nám postúpia túto informáciu.

S predstavenstvom sme sa dohodli na ďalšej okamžitej komunikácii v prípade akýchkoľvek problémov.

Bratislava, 19.04.2017

Prezídium FS

e-max.it: your social media marketing partner

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.

Partneri

Alianz Slovenská poisťovňa

Kontakt

Federácia strojvodcov
kancelária prezidenta

Klemensova 8
Bratislava
81361

email:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
tel/fax:  02 2029 5660
gsm:    0910 964 856
admin: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.